Brocante, biżuteria, biżuteria artystyczna, Profil artysty vairatka - Moją pasją jest scrapbooking. Z ogromną...

Dane i regulamin użytkownika vairatka

Moje dane

VAIRATKA HANDMADE
NIP: 5631101799
Adres firmy: 22-100 Chełm, ul. Wojsławicka 20/1
REGON: 061686174
e-mail: apblicharz@interia.pl
telefon: 506971133


Adres zwrotu:

Zwroty należy kierować na adres:
Agata Blicharz
ul. Wojsławicka 20/1
22-100 Chełm


Mój regulamin

Sprzedaż produktów oferowanych przez sklep Vairatka odbywa się za pośrednictwem platformy Brocante.

W celu dokonania zakupu określonego towaru w naszym sklepie internetowym, użytkownik rejestruje się na platformie www.brocante.pl, następnie wysyła formularz zakupu za pośrednictwem platformy www.brocante.pl. Wysłanie formularza zakupu jest równoznaczne z akceptacją warunków sprzedaży, w tym niniejszego Regulaminu.
Z chwilą potwierdzenia przez sklep internetowy przyjęcia zamówienia do realizacji (co nastąpi w formie przesłania Państwu informacji elektronicznej) dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży pomiędzy Sklepem a Użytkownikiem.

Użytkownik po wysłaniu zamówienia zakupu towaru dokonuje zapłaty za towar. Niezwłocznie po dokonaniu zapłaty ceny lub zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie wysyłamy do Państwa wybrany produkt. Towar zamówiony w naszym sklepie internetowym dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt wysyłki uzależniony jest od całkowitej wagi zamówionego towaru i jest podawany podczas składania zamówienia.

Wraz z towarem, na życzenie Klienta, wydawany jest rachunek. Po otrzymaniu przesyłki Klient winien dokładnie sprawdzić paczkę i otrzymany towar i o ewentualnych usterkach niezwłocznie nas poinformować.
Po dostarczeniu Państwu towaru uprzejmie prosimy o dokonanie oceny transakcji poprzez platformę www.brocante.pl

Regulamin  |  Moje konto  |  Nowości  |  Promocje  |  Artyści  |  Sprzedane  |  Pomoc  |  Kontakt
Projekt i realizacja Design Park
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.